شرکت حافظه برتر

شرکت حافظه برتر شهسوار از سال1387 به منظور فعالیت در زمینه های اطلاعات و ارتباطات در شهر تنکابن تاسیس گردید. با توجه به نیاز روزافزون در ارائه سرویس های مختلف ارتباطی از جمله اینترنت، شرکت حافظه برتر برآن شد تا این نیاز ها را در کمترین زمان و به بهترین شکل برآورده سازد، شرکت حافظه برتر به عنوان اولین پیشگام ارائه خدمات اینترنت و اطلاع رسانی در استان مازندران شناخته می شود.

نتیجه این تلاش ها، ارائه خدمات اینترنتی مانند Wireless،ADSL،TD-LTE  در غرب مازندران به ویژه در محدوده شهرهای رامسر تا کلارآباد به مرکزیت تنکابن است. همچنین افتخار ما این است که زمینه فعالیت خود را محدود به سرویس های اینترنتی نکرده ایم و در بسیاری از زمینه های فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشگام و پیش قدم شده ایم.

تجربه ما

خدمات خلاقانه - 12 سال
بینش و استراتژی - 10 سال
تحقیقات رسانه ای - 8 سال
اطلاعات بازاریابی - 7 سال

نگاهی اجمالی به برترین خدمات ما

 • خدمات اینترنت خانگی و اداری از جمله ADSL, Wireless, TD-LTE, VDSL
 • ارائه پهنای باند اینترنت و اینترانت
 • عقد قرارداد نگهداری، تعمیر و تامین قطعات با شرکتها و ارگانها
 • خدمات مرتبط با شبکه های محلی و گسترده (LAN-WAN-MAN)
 • خدمات مرتبط با شبکه های محلی بی سیم (WLAN)
 • فروش سیستمهای مخابراتی و قطعات مورد نیاز مشتریان
 • خدمات شبکه فیبر نوری
 • پیاده سازی بسترهای انتقال خطوط تلفن و دیتا
 • ارائه تجهیزات و نصب دوربینهای مداربسته و کنترل دسترسی هوشمند
 • پیاده سازی MPLS ، PTMPو Intranet
 • خدمات آموزشی جهت کاربران و مدیران شبکه

یکی از افتحارات شرکت حافظه برتر این است که در زیرشاخه های مختلفی خدمات ارائه می کند و این خدمات به گفته خود مشترکین از کیفیت فنی بسیار بالایی داشته است. خدمات ما در زمینه های گوناگونی چون اینترنت، انواع شبکه های محلی و بی سیم، نصب تجهیزات ارتباطی، پروژه های عملیاتی کوچک و بزرگ چون دوربین مداربسته هوشمند و نصب انواع تجهیزات مخابراتی و حتی آموزش و مشاوره و برنامه ریزی طرح های وسیع ارتباطی و اطلاعاتی است. شایان ذکر است که با تجربه ای حدود 15ساله شرکت حافظه برتر خدمات بسیار گسترده ای را تا این لحظه در پروژه های مختلف ارائه داده است و با شرکت های بزرگ در زیرشاخه های کوناگون ارتباطی همکاری داشته است.

کلیه خدمات حافظه برتر

 1. ارائه سرویس های اینترنتی
 • دسترسی به اینترنت بی سیم (wireless) در کل گستره غرب مازندران از نوشهر تا رامسر به صورت خطوط اختصاصی (T.P) و به صورت ارتباطات (P.T.M.P)
 • ارائه انواع سرویس های ADSL
 • دسترسی به اینترنت Broadband با استفاده از خطوط اختصاصی و فیبر نوری
 • ارائه سرویسهای تلفن ثابت مخابراتی بر بستر اینترنت بدون نیاز به سیم مسی ( SIP Trunk )
 • ارائه سرویس TD-LTE در کلیه نقاط کشور
 1. ارائه سرویسهای اطلاع رسانی وابسته به اینترنت
 • ثبت دامین و فضا (Domin&Host) به صورت (info – com – ir – org …) جهت اشخاص حقیقی و حقوقی
 • مشاوره رایگان و طراحی و اجرای وب سایتها ، اپلیکشین ها و فروشگاههای اینترنتی جهت معرفی و ارائه خدمات اشخاص حقیقی و حقوقی در اینترنت
 • ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه تبلیغات در اینترنت و محیط های مجازی
 • ارائه خدمات اطلاع رسانی از طریق SMS به صورت ارسال انبوه پیام (Bulk –SMS) به گروه مخاطبان ویژه
 • مشاوره و طراحی و پیاده سازی انواع شبکه های محلی و گسترده (LAN – WAN) با تکنولوژی های Wire & Wireless ) شامل انتقال ديتا ،انتقال اينترنت ، انتقال خطوط تلفن ، انتقال تصاوير دوربين هاي مدار بسته )

Close
previous arrow
next arrow
Slider
0
متخصصان
0
مشتریان راضی
0
موارد موفق

چرا مارا انتخاب کنید؟

تنوع خدمات

متنوع ترین سرویس های اینترنتی، پوشش دهی گسترده، نصب و تجهیز هر گونه وسایل ارتباطی و آموزش های ویژه در حوزه ارتباطات برای مدیریت های سطح کلان

پشتیبانی کامل

پشتیبانی فنی کامل از تمامی سرویس های ADSL و WIreless، پوشش دهی و پشتیبانی دقیق از سرویس های TDLTE و فراهم کردن پشتیبانی و رفع ایرادات در هر گونه از سرویس های ارائه شده در کمترین زمان ممکن.

ارائه سریع خدمات

راحت سفارش دهید، سریع و با بالاترین کیفیت در کمترین زمان دریافت کنید.

دامنه وسیع فعالیت

برای هر زمینه ای برنامه داریم، تامین قطعات، نگهداری و تجهیز سرویس های مخابرات بزرگ و وسیع، سرویس های اینترنتی، دوربین های هوشمند و ده ها خدمت دیگر.

شرکت حافظه برتر (اینترنت شمال)

همگام با نیاز روزافزون به خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان مازندران، شبکه اینترنت حافظه برتر به منظور پاسخگویی همه جانبه به این نیازها در  سال 1387 در شهر تنکابن تاسیس گردید و با با اخذ مجوز ISP نسبت به ارائه خدمات اینترنت Dialup اقدام نمود. با استقبال مشترکین خانگی و اداری از خدمات این شرکت در تمامی بخش های اطلاعاتی و ارتباطی خصوصا پشتیبانی فنی و لحظه ای از تمامی سرویس ها، دیگر خدمات مانندWireless ، ADSL، پهنای باند اختصاصی، مشاوره شبکه، امنیت شبکه و شبکه های VPN به سبد محصولات این شرکت افزوده گردید .

امروز شرکت حافظه برتر با محدوده پوشش دهی بسیار بالا در استان مازندارن خصوصا در غرب این استان؛ سعی دارد تا علاوه بر گسترش منطقه تحت پوشش خود، از لحاظ فنی نیز بهترین امکانات و سرویس ها را در اختیار مشترکین خود قرار دهد. از همین رو کوشیده ایم تا بسیاری از خدمات اطلاعاتی و ارتباطی را با نازل ترین و بهترین قیمت و البته در کمترین زمان ممکن در اختیار مشترکین قرار دهیم.

شایان ذکر است که شرکت حافظه برتر تنها به ارائه خدمات اینترنتی بسنده نکرده است و اکنون یکی از زمامداران انجام پروژه های وسیع و بزرگ در استان های شمال کشور خصوصا مازندارن است. از تهیه، تعمیر و نگهداری از قطعات مخابراتی گرفته تا انواع پروژه های عملیاتی چون نصب دکل و انتقال داده ها در حجم وسیع و البته سیستم های دوربین مداربسته.

پروژه‌های انجام شده

عمده پروژه های این شرکت در راستای انتقال و ارتباط، دوربین مداربسته، راه اندازی سرورهای ویپ، راه اندازی دیتاسنتر برای شرکت تویوتا و نگین خودرو در کلیه شعب اهواز ، کرمانشاه ، اصفهان ، یزد ، همدان، تبریز، مشهد، بابل، ساری، بابلسر، نور و ستاد کل شعب تهران انجام گرفته است. این شرکت در زمینه مانیتورینگ، پشتیبانی اینترنت، نگهداری شبکه ادارات با شرکتهای خصوصی، ادارات دولتی و سازمانها طرف قرارداد می باشد.این شرکت افتخار دارد که خدمات اینترنت بی سیم خود را از شهر نور تا رامسر با پوشش دهی 100% عرضه می نماید .

در طی این دو دهه ما کوشیده ایم که در وسیع ترین و مهم ترین پروژه های منطقه ای خصوصا در استان مازندران سهیم باشیم و شرکت حافظه برتر در این امر نیز موفق ظاهر شده است. به صورت اجمالی برخی از پروژه هایی را که در سطح کشوری و استانی در آن سهیم بوده ایم را با شما به اشتراک گذاشته ایم.

نمونه پروژه ها

 1. اینترنت پرسرعت به مجموعه هتل لیدو (راه اندازی شبکه بی سیم جهت دسترسی مهمانان به اینترنت پرسرعت)
 2. راه اندازی شبکه بی سیم جهت ارائه سرویس پرسرعت اینترنت به شهرک صنعتی سلمانشهر
 3. تجهیز شبکه بهداشت تنکابن به مانیتورنیگ بستر اینترنت و کاربران.
 4. ارائه خدمات به گمرگ نوشهر
 5. ارائه خدمات شبکه و پشتیبانی شرکت رامسر طیور و همچنین ارائه اینترنت پرسرعت به مجموعه رامسر طیور
 6. ارائه خدمات شبکه به دانشگاه رودکی و ارائه سرویس اینترنت به اساتید و دانشجویان روی بستر بی سیم و شبکه داخلی.
 7. ارئه خدمات به امور مشترکین در شهرستانهای رامسر و تنکابن
 8. ارائه خدمات به کافی نت ها در گستره غرب مازندارن از نوشهر تا رامسر
 9. نصب و راه اندازی شبکه داخلی و همچنین اینترنت روی بستر بی سیم (wireless) تله کابین نمک آبرود
 10. ارائه خدمات اینترنت پرسرعت روی بستر بی سیم به شرکت پارس نئوپان نشتارود
 11. ارائه خدمات انتقال تصاویر روی بستر بی سیم ، داخلی و اینترنت اصناف مختلف در شهرستانهای رامسر – تنکابن – عباس آباد – چالوس و نوشهر
 12. ارائه خدمات به اداره بازرگانی شهرستان رامسر
 13. ارائه خدمات به اداره آب و فاضلاب شهرستان تنکابن و همچنین آب و فاضلاب روستایی
 14. ارائه خدمات اینترنت و شبکه روی بستر بیسیم و سیمی بصورت به کلیه شعب شرکت نگین خودرو در سراسر کشور
 15. ارائه خدمات اینترنت و شبکه روی بستر بیسیم و سیمی بصورت به شرکت آریتا (نماینده تویوتا در ایران) در سراسر کشور
 16. ارائه خدمات اینترنت و شبکه روی بستر بیسیم و سیمی بصورت به شرکت جیلی
 17. نصب و راه اندازی شبکه داخلی برای شرکت سپید بام شرق
 18. انجام شبکه داخلی کلیه شعب شرکت های اسمگ، ایرسا، آریتا به صورت بیسیم

Close

شرکت حافظه برتر شهسوار از سال1387 به منظور فعالیت در زمینه های اطلاعات و ارتباطات در شهر تنکابن تاسیس گردید در جهت پیشرفت فن آوری و اطلاعات با ورود به قرن ۲۱ و توجه به تقاضا، نیاز روزافزون به استفاده از اینترنت و سرویس های وابسته در مازندران، متخصصان این شرکت به عنوان اولین پیشگام ارائه خدمات اینترنت و اطلاع رسانی در استان مازندران فعالیت خود را در شهرستان تنکابن آغاز کردند. مدیران و بنیانگذران شرکت کوشیدند تا ضمن دست و پنجه نرم کردن با همه دشواری هایی که در آن سال ها در مسیر ارائه اینترنت وجود داشت، با پشت سر گذاشتن این مشکلات مسیر دست یابی به اینترنت را امکان پذیر کنند.

امروز بعد از سالها شرکت حافظه برتر شهسوار با ارائه طیف وسیع از دسترسی های متنوع به اینترنت و خدمات وابسته در گستره غرب استان مازندران درشهرهای نوشهر ، چالوس ، کلارآباد ، سلمانشهر ،عباس آباد ، نشتارود ، تنکابن ، رامسر و چابکسر دسترسی همگان به اینترنت را سهل تر نموده است. همچنین این شرکت افتخار انجام پروژه شبکه های کامپیوتری به همراه نصب، تأسیس و راه اندازی سرور کلیه ادارات برق استان مازندران، اداره کل جنگل ها و مراتع کشور کلیه مراکز بهداشت تنکابن و حومه، شرکت مرغ اجداد زربال، مرکز شبکه بهداشت و درمان، شرکت پارس نئوپان، دانشگاه آزاد اسلامی تنکابن ، شرکت توسعه خدمات بازرگانی آریتا ، شرکت بازرگانی ایرسا ، فروشگاه های زنجیره ای عمده فروشی و… را در کارنامه خود دارد .

مشتریان ما